אודות

אודות

חברת אספיר הוקמה בשנת 1986 ומתמחה בפיתוח וייצור אביזרי רכב מתקדמים ומותאמים למגוון הגדול ביותר בארץ של רכבי שטח הנמכרים בישראל. מפעל הייצור של אספיר, הממוקם בא.ת. שגיא 2000 (מגדל העמק), מצויד במיכון חדיש ובטכנולוגיה מתקדמת המאפשרים לצוותי הפיתוח וההנדסה של החברה לייצר את מגוון המוצרים המשלימים לרכבי שטח הגדול ביותר בישראל תוך הוספת מאות פריטים חדשים מדי שנה עם התחדשות והשתנות ציי הרכב הנמכרים בישראל. 
 
 
מוצרי אספיר מפותחים ונמכרים באישור יבואני הרכב, משרד התחבורה ומכון התקנים וזוכים לאחריות מלאה ושירות תיקונים זמין הנתמך במחלקת שירות לקוחות.
לכל פנייה צרו קשר ב-6789* \ 04-6511400
 
מרכזי השירות של החברה פרוסים ברחבי הארץ: א.ת. שגיא 2000 מגדל העמק, משמר-השבעה וכן במוסכים וסדנאות התקנה הפועלים בהסדר. 
 
פעילות החברה נחלקת למספר חטיבות מקצועיות:
 
חטיבת המושבים לרכב
מושבי אספיר והמוצרים המשלימים בחטיבת המושבים מותאמים ומותקנים על-ידי אספיר ברכבים פרטיים, בטנדרים ורכבים מסחריים, וכן בג'יפים וברכבי שטח. החטיבה מעניקה גם שירותים במושבים משומשים ומבצעת ריפוד מחדש ושיפוץ מנגנונים הידראולים ופנאומטים במושבים משומשים.
 
 
 
 
חטיבת המיגונים 
לוחות האלומיניום והמתכת יוצרים רצף של הגנה מושלמת על מכלולי הרכב והשלדה התחתונה. מוצרי המיגון של אספיר מפותחים ומיוצרים בהתאמה מלאה לדגמי הרכבים השונים, ומעניקים הגנה מלאה לחלקי הרכב ושומרים על פעילותם התקינה בשטח. הגנת מכלולי הגחון חוסכת ללקוחותינו הוצאות גבוהות על חלקי חילוף ומשפרים את יכולת העבירות של הרכב.
 
 
 
חטיבת הפגושים והתקני הגרירה
מוצרי הפגושים והתקני הגרירה מעניקים לרכב פוטנציאל נוסף לביצועים משופרים בנסיעת שטח או כביש. הפגושים האחוריים והקידמיים המיוצרים על ידי אספיר מחליפים את החלקים המקוריים ברכב ומאפשרים  גם התקנת כננת. לחלק מהרכבים פותחו גם התקנים מיוחדים להתקנת הכננת המורכבים עם הפגוש המקורי. ווי הגרירה שלנו מותקנים לאחר הסרת הפגוש האחורי, ומתיישבים מתחתיו ללא קדיחות עם מנגנון חשמלי חכם שמטרתו להגן על מחשב הרכב.

חטיבת המתלים, הבולמים והקפיצים
חברת אספיר מייבאת את מותגי בולמי הזעזועים והקפיצים המובילים והמתקדמים ביותר, בהם בין היתר בולמי הזעזועים של בילשטיין (Bilstein, יבואן בלעדי בישראל), וכן את מוצרי פוקס (Fox) ופדרס (Pedders). בזכות מעבדת הבולמים הייחודית, מציעה אספיר מערכות שיכוך מתקדמות למגוון רחב של רכבי 4X4 תוך התאמה אישית של הרכיבים ותוך עמידה בתקנות הרישוי ומשרד התחבורה.
 
 
חטיבת השיפורים לרכב
אספיר מציעה מגוון רחב של אביזרים המשפרים הן את יכולות הרכב והן את חווית הנהיגה והנסיעה כמו גם את נוחות השימוש ברכב לצרכי עבודה, בנסיעות בשעות הפנאי ובשטח. בין השיפורים המוצעים: גגונים ומנשאי אופניים, היי-ליפטים וערכות חילוץ, אמבטיות לטנדרים , ארגזי כלים, שנורקלים, צמיגים ועוד. מגוון האביזרים מתעדכן מעת לעת ומומלץ לעקוב אחר העדכונים באתר על מוצרים חדשים ומבצעים תקופתיים. 
 
 
מערכות הבהוב וכריזה
אספיר משווקת מגוון רחב של מערכות הבהוב וכריזה ואביזרים שונים בתחום לרבות פנסי led לאופנועים, פנסים היקפיים לרכב, גשרי תאורה ועוד. כמו כן חטיבת מערכות ההבהוב והכריזה באספיר מעניקה שירותי התקנה ואחזקה של כל מערכות ההבהוב והכריזה הקיימות בשוק לרבות התקנה של מערכות כריזה מפוצלות מבלי לפגוע בעיצוב הפנים של הרכב.
 
 
 
חברת אספיר פועלת לפי תקן בקרת האיכות ISO 9001 תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי ומשרד התחבורה.