• משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל 1,000₪
  • עד 50% על כל קטגוריית האאוטלט | למעבר מהיר לחצו כאן
  • התקנות בפריסה ארצית

חברת אספיר הוקמה בשנת 1986, החברה מתמחה בפיתוח וייצור אביזרי רכב מתקדמים ומותאמים למגוון כלי הרכב הגדול ביותר בארץ. מפעל הייצור של אספיר ממוקם בא.ת. שגיא 2000 במגדל העמק ומצויד במיכשור חדיש ובטכנולוגיה מתקדמת המאפשרים לצוותי הפיתוח וההנדסה של החברה לייצר את מגוון המיגונים והמוצרים המשלימים לרכבי השטח בישראל תוך הוספת מאות פריטים חדשים מדי שנה עם התחדשות והשתנות ציי הרכב הנמכרים בישראל.

מוצרי אספיר מפותחים ונמכרים באישור יבואני הרכב, משרד התחבורה ומכון התקנים וזוכים לאחריות מלאה ושירות תיקונים זמין הנתמך במחלקת שירות לקוחות.

מרכזי השירות של החברה פרוסים בכל רחבי הארץ:

  •  א.ת. שגיא 2000 מגדל העמק
  •  יצחק קורדובה 81, משמר השבעה
  • פנצ'ריית עבאדי, מושב אליעד 
  • רח' דרך חברון 4, באר שבע
  • וכן במוסכים וסדנאות התקנה הפועלים בהסדר.

חטיבת המושבים לרכב

מושבי אספיר והמוצרים המשלימים בחטיבת המושבים מותאמים ומותקנים על-ידי אספיר ברכבים פרטיים, בטנדרים ורכבים מסחריים, וכן בג'יפים וברכבי שטח. החטיבה מעניקה גם שירותים במושבים משומשים ומבצעת ריפוד מחדש וחידוש מנגנונים הידראולים ופנאומטים.

חטיבת המיגונים

 לוחות האלומיניום והמתכת יוצרים הגנה מושלמת על מכלולי הרכב והמרכב התחתון. מוצרי המיגון מפותחים ומיוצרים בהתאמה מלאה לדגמי הרכב השונים ומעניקים בטחון מלא לחלקי הרכב ושמירה על פעילותם התקינה בשטח. הגנת מכלולי הרכב משפרת משמעותית את חסינותו.

חטיבת הפגושים והתקני הגרירה

מוצרי הפגושים והתקני הגרירה מעניקים לרכב פוטנציאל נוסף לביצועים משופרים בנסיעת שטח או כביש. הפגושים האחוריים והקדמיים המיוצרים על ידי אספיר מחליפים את החלקים המקוריים ברכב ומאפשרים גם התקנת כננת. לחלק מהרכבים פותחו גם התקנים מיוחדים להתקנת הכננת המורכבים עם הפגוש המקורי. ווי הגרירה שלנו מותקנים לאחר הסרת הפגוש האחורי, ומתיישבים מתחתיו ללא קדיחות עם מנגנון חשמלי חכם המגן על מחשב הרכב.

חטיבת המתלים, הבולמים והקפיצים

חברת אספיר מייבאת את מותגי בולמי הזעזועים והקפיצים המובילים והמתקדמים ביותר, בהם בין היתר בולמי הזעזועים של בילשטיין - BILSTEIN (יבואן בלעדי בישראל), וכן את מוצרי פוקס - FOX ופדרס - PEDDERS. בזכות מעבדת הבולמים הייחודית, מציעה אספיר מערכות שיכוך מתקדמות למגוון רחב של רכבי 4X4 תוך התאמה אישית של הרכיבים ותוך עמידה בתקנות הרישוי ומשרד התחבורה.

חטיבת השיפורים לרכב

אספיר מציעה מגוון רחב של אביזרים המשפרים הן את יכולות הרכב והן את חווית הנהיגה, כמו גם את נוחות השימוש ברכב לצרכי עבודה, בנסיעות בשעות הפנאי ובשטח. בין השיפורים המוצעים: מדרגות צד, כננות חילוץ, גגונים ומנשאי אופניים, היי-ליפטים וערכות חילוץ, אמבטיות לטנדרים , ארגזי כלים, שנורקלים, צמיגים ועוד. מגוון האביזרים מתעדכן מעת לעת ומומלץ לעקוב אחר העדכונים באתר על מוצרים חדשים ומבצעים תקופתיים.

מערכות הבהוב וכריזה

אספיר משווקת מגוון רחב של מערכות הבהוב וכריזה יחד עם אביזרים שונים בתחום לרבות פנסי LED לאופנועים, פנסים היקפיים לרכב, גשרי תאורה ועוד. כמו כן חטיבת מערכות ההבהוב והכריזה באספיר מעניקה שירותי התקנה ואחזקה של כל מערכות ההבהוב והכריזה הקיימות בשוק לרבות התקנה של מערכות כריזה מפוצלות מבלי לפגוע בעיצוב הפנים של הרכב.

חברת אספיר פועלת לפי תקן בקרת האיכות ISO 9001 תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי ומשרד התחבורה.


מפעל אספיר ליד מגדל העמק

מפעל אספיר, איזור תעשייה שגיא 2000.